Banca IFIS SpA

KIM JEST BANCA IFIS

Banca IFIS jest we Włoszech jedynym niezależnym operatorem, wyspecjalizowanym w sektorze wierzytelności handlowej, trudno ściągalnej wierzytelności finansowej (NPL) i wierzytelności fiskalnej. Notowana na Włoskiej Giełdzie Papierów Wartościowych w segmencie STAR, Banca IFIS jest innowacyjną i stale rozwijającą się spółką. Banca IFIS SpA jest członkiem FCI, (Factors Chain International), który zrzesza największe spółki faktoringowe na całym świecie.

Banca IFIS działa za pośrednictwem marek:

logo-bancaifisimpresa

Banca IFIS Impresa jest jednostką bizesową zajmującą się finansowaniem MŚP za pośrednictwem zaliczkowania wierzytelności handlowych. Poza tym oferuje włoskim firmom usługi leasingu, finansowanie średnioterminowe.
Banca IFIS Impresa, z przedstawicielstwem w Rumunii i spółką kontrolowaną w Polsce – IFIS Finance, działa również na rynku międzynarodowym wspierając wszystkie firmy, które eksportują za granicę lub z zagranicy do Włoch.

pharma

Wspiera wierzytelności handlowe dużych dostawców.

npl_logorgb

Gromadzi wszystkie zadania jednostki biznesowej, która działa w sektorze wierzytelności trudno ściągalnej.

credifamiglia_logoCMYK

Jest marką zajmującą się rozwiązywaniem problemów dotyczących zobowiązań finansowych: mamy do czynienia ze współnotą składającą się z profesjonalistów, którzy działają respektując etyczne i tradycyjne wartości.

logofastfinance01

Zajmuje się działaniami związanymi z sektorem wierzytelności fiskalnych.

rendimax

Rendimax jest rachunkiem depozytów o wysokiej wydajności.

contomax

Jest rachunkiem bieżącym crowd i low cost.

 

Dynamiczność Grupy jest również potwierdzona jej nieustannie rosnącą obecnością we Włoszech.
Banca IFIS Group posiada 26 odziałów we Włoszech oraz oddział w Rumunii, spółkę kontrolowaną w Polsce i udziały w spółce z siedzibą w Indiach.

 

 

According to the Italian D.Lgs. 196/2003, I declare that i have read the Web Privacy Policy. The provided data will be used exclusively to fulfill your request